MOLTO RESTAURACJA RZESZóW

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 3155 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Molto Restauracja Rzeszów. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

23 cze 2026 o 15:53 Dziękuję wszystko było przepyszne !! Dostawa rozniez super !
21 cze 2026 o 16:10 Przepyszne, bardzo szybka dostawa, polecam !
19 cze 2026 o 22:45 Jak zawsze przepyszne - jedna z lepszych restauracji w jakich jadłam - i wręcz gorące jedzenie. nie wiem jak to robicie, że jesteście w stanie dostarczyć jedzenie takie ciepłe w piątek wieczorem, ale utrzymujecie stałe ten poziom
19 cze 2026 o 20:14 Co raz mniejsza porcja za 65zl nigdy więcej
19 cze 2026 o 18:53 Wszystko smaczne, szybka dostawa, serdecznie polecam
14 cze 2026 o 20:15 świetny burger!
12 cze 2026 o 22:45 Zamawiałem pierwszy raz i już wiem, że nie ostatni. Jedzenie wspaniałe, niepowtarzalny smak. Polecam!!!!
12 cze 2026 o 19:08 Było bardzo smaczne o ciepłe, tak jak w restauracji.